generau i jego historie

photo

Temat: Harmonijka diatoniczna o poszerzonej skali?
dzięki za linka, już zaczynam go wchłaniać co do harmonijki 10 kanałowej, zrobię troche na odwrót czyli najpierw pogram na tej co zakupiłem, jak mnie wciągnie i będę wiedział że cokolwiek mi wychodzi, to wtedy kupie bluesową harmonijkę o ile znajdę jakiś tańszy model, niestety na studiach się nie przelewa z kasą

edit: jeszcze małe pytanko, w tych wszystkich technikach harmonijkowych (podciaganie itp) zawsze wykorzystujemy tylko naszą jamę ustna do uzyskania efektu, czy czasem uzywa sie też rąk, np. do manipulowania tym "pudłem rezonansowym" utworzonym z odpowiedniego złożenia dłoni?

edit2: i jeszcze jedno pytanie mnie nurtuje, posiadam niewielki wzmacniacz do gitary elektrycznej, redds 20 wat i do tego do gitary używalem gitarowego preampu ADA, czy była by możliwość podłączenia do tego sprzętu harmonijki przez mikrofon i dodania np. delaya z preampu? że o overdrivie juz nie wspomne a jezeli jest to możliwe to czy wystarczy mi zwykły mikrofon do wokalu?

edit3: sie zagalopowalem troche z tymi pytaniami, ale przypomnialo mi sie ze kiedys bawiac sie w podlaczanie gitary do komputera uzywalem programu http://guitar-fx.org/ i okazało sie ze całkiem ciekawe efekty można nałożyć na ludzki głos, co za tym idzie prawdopodobnie również na harmonijkę, probował ktoś kiedyś takich eksperymentów?
Źródło: forum.harmoszka.com/viewtopic.php?t=2746Temat: [RS] Guitar FX BOX
[RS] Guitar FX BOX
  Program emulujący efekty gitarowe po podłączeniu gitary do komputera. Posiada wbudowany tuner.

Kod: http://rapidshare.com/files/19206668/Guitar_FX_BOX_v2.6_Cracked_TSRH.rar
Źródło: peb.pl/showthread.php?t=94461