generau i jego historie

photo

Temat: Wymiana oleju - kiedy, jaki, ile?
na forum naszego starszebo brata znalazem takie posty odnośnie elfa 5W40 i różnicy między Excellium LXD 5W40 a Excellium NF 5W40. Cytaty: "Oleje te niczym się nie różnią.LDX to nazwa handlowa na Europę środkową i wschodnią, NF na zachód i dla Angoli" oraz jeszcze jednen cytat "Zalałem elfa 5w40 excellium LDX.Doradzę,że na allegro jest od zatrzęsienia tego typu oleju.Wybieraj jednak tą lepkość w baniaku 5 l.Jest to oryginalny na Europę zachodnią.Do Nas przychodzą w 4 litrach i niestety z tą lepkością jest różnie"
Źródło: daciaklub.pl/forum/viewtopic.php?t=578Temat: Jaki olej wlać do Renault MEGANE
Witm - podepnę się pod temat. Muszę wymienić olej - chcę zostać przy elfie excellium. I tu jest pytanie - jest dostępny excellium LDX oraz NF obydwa 5W40. Czy między tymi olejami jest jakaś istotna różnica, czy można lać który się chce?
Źródło: megane.com.pl/viewtopic.php?t=412


Temat: Jaki olej wlać do Renault MEGANE

a wiek ktoś z Was jak jest różnica między ELF EXCELLIUM LDX 5W40 a ELF EXCELLIUM NF 5W40 Parametry tych dwóch olejów sa juz zamieszczone w tym wątku.
Źródło: megane.com.pl/viewtopic.php?t=412


Temat: [Megane I phII] Czy jest różnica między elf excellium LDX 5W
Witam

Muszę wymienić olej - chcę zostać przy elfie excellium. I tu jest pytanie - auto od zawsze ma elf excellium LDX 5W40. teraz kupiłem elf excellium NF 5W40. Czy między tymi olejami jest jakaś istotna różnica, czy można zalać silnik tym olejem czy musi być LDX ???
Źródło: megane.com.pl/viewtopic.php?t=21959